DETAIL spoje: 670968 / 23

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 9001 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 1 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 2 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 3 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 4 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 4 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 5 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 6 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 7 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 11 8 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 10 km Kruh,,u mostu SM 9016 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 13 11 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016 16:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,