DETAIL spoje: 670968 / 25

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 9001 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 1 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 2 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 3 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 4 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 4 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 5 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 6 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 7 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 11 8 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 10 km Kruh,,u mostu SM 9016 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 13 11 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016 17:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019