DETAIL spoje: 670968 / 4

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 34435 16 0 km Svojek,, SM 9007  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34436 15 2 km Svojek,Tample, SM 9007  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30264 14 3 km Roztoky u Jilemnice,,rozc.Kruh SM 9009  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 13 4 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 5 km Kruh,,u mostu SM 9016  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 11 6 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 8 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009  7:00  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 9 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009  7:02  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 10 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009  7:04  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 10 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009  7:05  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 11 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009  7:06  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 12 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013  7:08  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 13 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001  7:10  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 14 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001  7:11  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 14 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001  7:12  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 15 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001  7:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020