DETAIL spoje: 670968 / 68

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 34435 16 0 km Svojek,, SM 9007 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34436 15 2 km Svojek,Tample, SM 9007 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30264 14 3 km Roztoky u Jilemnice,,rozc.Kruh SM 9009 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 11 4 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 5 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009 15:20 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 6 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009 15:21 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 7 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009 15:23 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 8 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009 15:24 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 9 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009 15:25 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 9 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 15:26 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 11 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 15:28 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 11 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 15:29 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 12 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 15:30 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 12 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001 15:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020