DETAIL spoje: 670968 / 69

Základní informace:

Linka: 670968IDOS
Název: Jilemnice-Roztoky u Jilemnice-Kruh-Svojek
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 1 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 9001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 3 1 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13297 4 2 km Jilemnice,,K Javorku SM 9001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 5 3 km Martinice v Krk.,,křiž. SM 9013 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30262 6 4 km Roztoky u Jilemnice,,Elektros SM 9009 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30267 7 4 km Roztoky u Jilemnice,,u mostu SM 9009 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30263 8 5 km Roztoky u Jilemnice,,Jednota SM 9009 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30266 9 6 km Roztoky u Jilemnice,,továrna SM 9009 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30265 10 7 km Roztoky u Jilemnice,,škola SM 9009 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16635 11 9 km Kruh,,host.na Rychtě SM 9016 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16636 12 10 km Kruh,,u mostu SM 9016 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30268 13 11 km Roztoky u Jilemnice,,žel.st. SM 9009 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30264 14 12 km Roztoky u Jilemnice,,rozc.Kruh SM 9009 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34436 15 14 km Svojek,Tample, SM 9007 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34435 16 15 km Svojek,, SM 9007 15:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020