DETAIL spoje: 670970 / 6

Základní informace:

Linka: 670970IDOS
Název: Vítkovice,Horní Mísečky-Jilemnice-Semily-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 32 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 31 50 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 30 52 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 29 63 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 28 80 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 17:33 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 27 81 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 26 83 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 25 88 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 24 92 km Tatobity,, SM 3018 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 23 98 km Slaná,, SM 5005 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 22 103 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 18:13 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 20 110 km Košťálov,,nám. SM 9029 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 19 114 km Košťálov,Kundratice,střed SM 9028 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 18 119 km Mříčná,,křiž. SM 9012 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 13 123 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 9001 18:42 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 12 125 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 11 126 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 10 129 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 131 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 8 132 km Vítkovice,,SEBA SM 9004 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 7 132 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 6 133 km Vítkovice,,škola SM 9004 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 5 135 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 4 136 km Vítkovice,,myslivna SM 9004 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 3 137 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 2 139 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39727 1 142 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003 19:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,