DETAIL spoje: 670970 / 6

Základní informace:

Linka: 670970IDOS
Název: Vítkovice,Horní Mísečky-Jilemnice-Semily-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 33 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 32 49 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 31 51 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 30 66 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 29 84 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 17:35 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 28 85 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 26 92 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 25 96 km Tatobity,, SM 3018 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 24 102 km Slaná,, SM 5005 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 23 106 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5001 18:15 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 21 114 km Košťálov,,nám. SM 9029 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18396 20 115 km Libštát,,zdrav.stř. SM 9014 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 19 118 km Košťálov,Kundratice,střed SM 9028 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 18 122 km Mříčná,,křiž. SM 9012 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 13 126 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 9001 18:42 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 12 128 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 11 129 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 10 132 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 134 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 8 136 km Vítkovice,,SEBA SM 9004 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 7 136 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 6 137 km Vítkovice,,škola SM 9004 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 5 138 km Vítkovice,,hotel Praha (stanoviště 1) SM 9004 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 4 140 km Vítkovice,,myslivna SM 9004 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 3 141 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 2 143 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39727 1 146 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003 19:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,