DETAIL spoje: 670975 / 1

Základní informace:

Linka: 670975IDOS
Název: Rokytnice n. Jiz.-Jilemnice-Dvůr Králové n.L.-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (stanoviště 1) SM 9101  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže (stanoviště 2) SM 9101  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. (stanoviště 2) SM 9101  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9101  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 3 km Rokytnice n.Jiz.,,pila (stanoviště 1) SM 9107  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 7 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9112  5:49  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12416 8 9 km Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. (stanoviště 2) SM 9111  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12424 9 10 km Jablonec n.Jiz.,Hradsko, (stanoviště 2) SM 9111  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12421 10 11 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov (stanoviště 2) SM 9111  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27573 11 13 km Poniklá,,závod (stanoviště 2) SM 9010  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27568 12 15 km Poniklá,,pošta (stanoviště 2) SM 9010  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 13 16 km Poniklá,,Na Mejtě (stanoviště 1) SM 9010  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 14 18 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most (stanoviště 1) SM 9022  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 15 19 km Víchová n.Jiz.,, (stanoviště 1) SM 9006  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 16 20 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN (stanoviště 1) SM 9001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 17 21 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. (stanoviště 1) SM 9001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 18 22 km Jilemnice,Hrabačov, (stanoviště 2) SM 9001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 19 23 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001  6:27  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 20 24 km Jilemnice,,pod žel.st. (stanoviště 1) SM 9001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 21 26 km Martinice v Krk.,,křiž. (stanoviště 2) SM 9013  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 22 27 km Martinice v Krk.,,Kult.dům (stanoviště 2) SM 9013  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 23 29 km Studenec,,Na špici (stanoviště 2) SM 9008  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 24 30 km Studenec,,u Trojice (stanoviště 1) SM 9008  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 25 31 km Studenec,,pošta (stanoviště 1) SM 9008  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 26 34 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2160 27 37 km Borovnice,,továrna TU  7:01 IDOS
2158 28 37 km Borovnice,,škola TU  7:02 IDOS
2157 29 38 km Borovnice,,prodejna TU  7:04 IDOS
2159 30 39 km Borovnice,,has.zbroj. TU  7:05 IDOS
2165 31 41 km Borovnička,,žel.zast. TU  7:08 IDOS
2163 32 42 km Borovnička,,kostel TU  7:09 IDOS
2164 33 43 km Borovnička,,samota TU  7:12 IDOS
22063 34 45 km Mostek,,aut.st. TU  7:14 IDOS
22068 39 46 km Mostek,Souvrať,Josefská výšina TU  7:16 IDOS
22069 40 47 km Mostek,Souvrať,u mostu TU  7:18 IDOS
1244 41 48 km Horní Brusnice,,odb.Souvrať TU  7:19 IDOS
1243 42 49 km Dolní Brusnice,, TU  7:21 IDOS
1242 43 50 km Bílá Třemešná,,žel.st. TU  7:23 IDOS
1241 44 51 km Bílá Třemešná,,u kostela TU  7:25 IDOS
1240 45 52 km Bílá Třemešná,,U Kaiserů TU  7:27 IDOS
1246 46 53 km Bílá Třemešná,,Spořilov TU  7:28 IDOS
1245 47 54 km Bílá Třemešná,Nové Lesy, TU  7:30 IDOS
7619 48 56 km Dvůr Králové n.L.,,ZOO TU  7:32 IDOS
7593 49 57 km Dvůr Králové n.L.,,obecní domy TU  7:34 IDOS
7596 50 57 km Dvůr Králové n.L.,,Poděbradova TU  7:35 IDOS
7612 51 58 km Dvůr Králové n.L.,,Vánoční ozdoby TU  7:37 IDOS
7580 52 59 km Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (stanoviště 8) TU  7:40  7:48 IDOS
7617 53 62 km Dvůr Králové n.L.,Zboží, TU  7:52 IDOS
11907 54 64 km Choustníkovo Hradiště,, TU  7:55 IDOS
17006 55 67 km Kuks,,odb. TU  8:00 IDOS
8696 56 68 km Heřmanice,Slotov, NA  8:02 IDOS
8695 57 69 km Heřmanice,Brod, NA  8:04 IDOS
8692 58 70 km Heřmanice,,pošta NA  8:05 IDOS
12731 59 72 km Jaroměř,,nemocnice NA  8:07 IDOS
12728 60 73 km Jaroměř,,Juta NA  8:08 IDOS
12735 61 74 km Jaroměř,,Husova NA  8:10 IDOS
12730 62 74 km Jaroměř,,Na Špici NA  8:13 IDOS
9268 63 81 km Holohlavy,, HK  8:20 IDOS
54483 64 94 km Hradec Králové,,Terminál HD HK  8:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,