DETAIL spoje: 670975 / 2

Základní informace:

Linka: 670975IDOS
Název: Rokytnice n. Jiz.-Jilemnice-Dvůr Králové n.L.-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 64 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J1) HK 10:15 IDOS
9268 63 13 km Holohlavy,, HK 10:30 IDOS
12730 62 20 km Jaroměř,,Na Špici NA 10:37 IDOS
12735 61 20 km Jaroměř,,Husova NA 10:40 IDOS
12728 60 21 km Jaroměř,,Juta NA 10:42 IDOS
12731 59 22 km Jaroměř,,nemocnice NA 10:43 IDOS
8692 58 24 km Heřmanice,,pošta NA 10:45 IDOS
8695 57 25 km Heřmanice,Brod, NA 10:46 IDOS
8696 56 26 km Heřmanice,Slotov, NA 10:48 IDOS
17006 55 27 km Kuks,,odb. TU 10:50 IDOS
11907 54 30 km Choustníkovo Hradiště,, TU 10:54 IDOS
7617 53 32 km Dvůr Králové n.L.,Zboží, TU 10:57 IDOS
7580 52 35 km Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (stanoviště 12) TU 11:01 11:03 IDOS
7612 51 36 km Dvůr Králové n.L.,,Vánoční ozdoby TU 11:05 IDOS
7596 50 37 km Dvůr Králové n.L.,,Poděbradova TU 11:07 IDOS
7593 49 37 km Dvůr Králové n.L.,,obecní domy TU 11:08 IDOS
7619 48 38 km Dvůr Králové n.L.,,ZOO TU 11:09 IDOS
1245 47 40 km Bílá Třemešná,Nové Lesy, TU 11:11 IDOS
1246 46 41 km Bílá Třemešná,,Spořilov TU 11:13 IDOS
1240 45 42 km Bílá Třemešná,,U Kaiserů TU 11:15 IDOS
1241 44 43 km Bílá Třemešná,,u kostela TU 11:16 IDOS
1242 43 44 km Bílá Třemešná,,žel.st. TU 11:18 IDOS
1243 42 45 km Dolní Brusnice,, TU 11:21 IDOS
1244 41 46 km Horní Brusnice,,odb.Souvrať TU 11:22 IDOS
22069 40 47 km Mostek,Souvrať,u mostu TU 11:24 IDOS
22068 39 48 km Mostek,Souvrať,Josefská výšina TU 11:26 IDOS
22063 34 49 km Mostek,,aut.st. TU 11:28 IDOS
2164 33 51 km Borovnička,,samota TU 11:30 IDOS
2163 32 52 km Borovnička,,kostel TU 11:33 IDOS
2165 31 53 km Borovnička,,žel.zast. TU 11:35 IDOS
2159 30 55 km Borovnice,,has.zbroj. TU 11:38 IDOS
2157 29 56 km Borovnice,,prodejna TU 11:39 IDOS
2158 28 57 km Borovnice,,škola TU 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2160 27 57 km Borovnice,,továrna TU 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 26 60 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 25 63 km Studenec,,pošta (stanoviště 2) SM 9008 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 24 64 km Studenec,,u Trojice (stanoviště 2) SM 9008 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 23 65 km Studenec,,Na špici (stanoviště 1) SM 9008 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 22 67 km Martinice v Krk.,,Kult.dům (stanoviště 1) SM 9013 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 21 68 km Martinice v Krk.,,křiž. (stanoviště 1) SM 9013 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 20 70 km Jilemnice,,pod žel.st. (stanoviště 2) SM 9001 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 19 71 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 9001 12:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,