DETAIL spoje: 670975 / 5

Základní informace:

Linka: 670975IDOS
Název: Rokytnice n. Jiz.-Jilemnice-Dvůr Králové n.L.-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 19 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 20 1 km Jilemnice,,pod žel.st. (stanoviště 1) SM 9001 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20517 21 3 km Martinice v Krk.,,křiž. (stanoviště 2) SM 9013 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 22 4 km Martinice v Krk.,,Kult.dům (stanoviště 2) SM 9013 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 23 6 km Studenec,,Na špici (stanoviště 2) SM 9008 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 24 7 km Studenec,,u Trojice (stanoviště 1) SM 9008 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 25 8 km Studenec,,pošta (stanoviště 1) SM 9008 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 26 11 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 3) SM 9027 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2160 27 14 km Borovnice,,továrna TU 13:31 IDOS
2158 28 14 km Borovnice,,škola TU 13:32 IDOS
2157 29 15 km Borovnice,,prodejna TU 13:34 IDOS
2159 30 16 km Borovnice,,has.zbroj. TU 13:35 IDOS
2165 31 18 km Borovnička,,žel.zast. TU 13:38 IDOS
2163 32 19 km Borovnička,,kostel TU 13:39 IDOS
2164 33 20 km Borovnička,,samota TU 13:42 IDOS
22063 34 22 km Mostek,,aut.st. TU 13:44 IDOS
22068 39 23 km Mostek,Souvrať,Josefská výšina TU 13:46 IDOS
22069 40 24 km Mostek,Souvrať,u mostu TU 13:48 IDOS
1244 41 25 km Horní Brusnice,,odb.Souvrať TU 13:49 IDOS
1243 42 26 km Dolní Brusnice,, TU 13:51 IDOS
1242 43 27 km Bílá Třemešná,,žel.st. TU 13:53 IDOS
1241 44 28 km Bílá Třemešná,,u kostela TU 13:55 IDOS
1240 45 29 km Bílá Třemešná,,U Kaiserů TU 13:57 IDOS
1246 46 30 km Bílá Třemešná,,Spořilov TU 13:58 IDOS
1245 47 31 km Bílá Třemešná,Nové Lesy, TU 14:00 IDOS
7619 48 33 km Dvůr Králové n.L.,,ZOO TU 14:02 IDOS
7593 49 34 km Dvůr Králové n.L.,,obecní domy TU 14:04 IDOS
7596 50 34 km Dvůr Králové n.L.,,Poděbradova TU 14:06 IDOS
7612 51 35 km Dvůr Králové n.L.,,Vánoční ozdoby TU 14:08 IDOS
7580 52 36 km Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (stanoviště 8) TU 14:10 14:11 IDOS
7617 53 39 km Dvůr Králové n.L.,Zboží, TU 14:15 IDOS
11907 54 41 km Choustníkovo Hradiště,, TU 14:18 IDOS
17006 55 44 km Kuks,,odb. TU 14:23 IDOS
8696 56 45 km Heřmanice,Slotov, NA 14:25 IDOS
8695 57 46 km Heřmanice,Brod, NA 14:27 IDOS
8692 58 47 km Heřmanice,,pošta NA 14:28 IDOS
12731 59 49 km Jaroměř,,nemocnice NA 14:30 IDOS
12728 60 50 km Jaroměř,,Juta NA 14:31 IDOS
12735 61 51 km Jaroměř,,Husova NA 14:33 IDOS
12730 62 51 km Jaroměř,,Na Špici NA 14:36 IDOS
9268 63 58 km Holohlavy,, HK 14:43 IDOS
54483 64 71 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 15:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020