DETAIL spoje: 670980 / 101

Základní informace:

Linka: 670980IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jilemnice-Jičín-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, (stanoviště 1) SM 9101 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže (stanoviště 2) SM 9101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. (stanoviště 2) SM 9101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9101 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 3 km Rokytnice n.Jiz.,,pila (stanoviště 1) SM 9107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 6 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. (stanoviště 2) SM 9107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 6 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury (stanoviště 1) SM 9112 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9112 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12418 10 8 km Jablonec n.Jiz.,Buřany,Porostlice (stanoviště 2) SM 9112 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12416 11 9 km Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. (stanoviště 2) SM 9111 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12424 12 10 km Jablonec n.Jiz.,Hradsko, (stanoviště 2) SM 9111 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12421 13 11 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov (stanoviště 2) SM 9111 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27573 14 13 km Poniklá,,závod (stanoviště 2) SM 9010 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27568 15 15 km Poniklá,,pošta (stanoviště 2) SM 9010 11:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 16 16 km Poniklá,,Na Mejtě (stanoviště 1) SM 9010 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 17 18 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most (stanoviště 1) SM 9022 11:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 18 19 km Víchová n.Jiz.,, (stanoviště 1) SM 9006 11:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 19 20 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN (stanoviště 1) SM 9001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 20 21 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. (stanoviště 1) SM 9001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 21 23 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001 11:35 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 22 26 km Mříčná,,křiž. (stanoviště 1) SM 9012 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 23 31 km Košťálov,Kundratice,střed (stanoviště 1) SM 9028 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15688 24 33 km Košťálov,,záv.Trevos (stanoviště 1) SM 9029 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18396 26 34 km Libštát,,zdrav.stř. (stanoviště 1) SM 9014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 27 36 km Libštát,,nám. (stanoviště 1) SM 9014 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 28 41 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5101 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 29 49 km Železnice,,škola JC 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 30 55 km Jičín,,žel.st. JC 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 31 56 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 12) JC 12:26 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 32 72 km Sobotka,,nám. JC 3049 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 33 94 km Mladá Boleslav,,aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 34 143 km Praha,,Černý Most AB 14:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2020