DETAIL spoje: 670980 / 101

Základní informace:

Linka: 670980IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jilemnice-Jičín-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 4 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 6 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 6 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12418 10 8 km Jablonec n.Jiz.,Buřany,Porostlice SM 9112 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12416 11 9 km Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. SM 9111 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12424 12 10 km Jablonec n.Jiz.,Hradsko, SM 9111 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12421 13 11 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov SM 9111 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27573 14 13 km Poniklá,,závod SM 9010 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27568 15 15 km Poniklá,,pošta SM 9010 11:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 16 16 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 17 18 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 11:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 18 19 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 11:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 19 20 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 20 21 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 21 23 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 9001 11:35 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 22 26 km Mříčná,,křiž. SM 9012 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 23 31 km Košťálov,Kundratice,střed SM 9028 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15688 24 34 km Košťálov,,záv.Trevos SM 9029 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18396 26 35 km Libštát,,zdrav.stř. SM 9014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 27 36 km Libštát,,nám. SM 9014 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 28 41 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5101 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 29 49 km Železnice,, JC 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 30 54 km Jičín,,žel.st. JC 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 31 55 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 12) JC 12:26 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 32 71 km Sobotka,,nám. JC 3049 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 33 93 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 34 143 km Praha,,Černý Most AB 14:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2019