DETAIL spoje: 670980 / 102

Základní informace:

Linka: 670980IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Jilemnice-Jičín-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 34 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 7) AB 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 33 51 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 32 74 km Sobotka,,nám. JC 3049 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 31 92 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 17:52 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 29 98 km Železnice,, JC 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 28 106 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5101 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 27 111 km Libštát,,nám. SM 9014 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18396 26 112 km Libštát,,zdrav.stř. SM 9014 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15688 24 113 km Košťálov,,záv.Trevos SM 9029 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15692 23 116 km Košťálov,Kundratice,střed SM 9028 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 22186 22 120 km Mříčná,,křiž. SM 9012 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 21 123 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 9001 18:43 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 20 125 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 19 126 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 18 127 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 17 128 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 16 130 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27568 15 131 km Poniklá,,pošta SM 9010 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27573 14 133 km Poniklá,,závod SM 9010 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12421 13 135 km Jablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov SM 9111 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12424 12 136 km Jablonec n.Jiz.,Hradsko, SM 9111 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12416 11 137 km Jablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. SM 9111 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12418 10 138 km Jablonec n.Jiz.,Buřany,Porostlice SM 9112 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 139 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 140 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 140 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 141 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 142 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 144 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 145 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 145 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 146 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 19:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2019