DETAIL spoje: 670981 / 1

Základní informace:

Linka: 670981IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 4 6 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 5 7 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 6 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 3) SM 7013  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 11 13 km Kořenov,,odb. JN 7006  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 12 16 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 13 19 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 14 20 km Desná,,Sklář JN 7016  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 15 21 km Desná,,centrum JN 7016  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 16 23 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 17 24 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  5:52  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 18 26 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 28 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 20 29 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 21 31 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 23 33 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 24 35 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 25 35 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 26 37 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 11) JN 1001  6:20  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 27 38 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30700 28 44 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. JN 1013  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 29 50 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 32 132 km Praha,,Černý Most AB  7:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018