DETAIL spoje: 670981 / 101

Základní informace:

Linka: 670981IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 4 6 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 5 7 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 6 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 7 15 km Harrachov,,sklárna SM 7014  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 8 18 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 9 21 km Harrachov,,sklárna SM 7014  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 11 24 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 12 25 km Kořenov,,odb. JN 7006  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 13 28 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 14 31 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 15 32 km Desná,,Sklář JN 7016  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 16 33 km Desná,,centrum JN 7016  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 17 35 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 18 36 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  5:52  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 19 38 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 40 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 21 41 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 22 43 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 24 45 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 25 47 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 26 47 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 27 49 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 11) JN 1001  6:16  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 30 72 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 33 154 km Praha,,Černý Most AB  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,