DETAIL spoje: 670981 / 102

Základní informace:

Linka: 670981IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 33 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 7) AB  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 31 76 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 28 98 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 27 100 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  9:49  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 23 101 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, (stanoviště 3) JN 1001  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 22 104 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 21 106 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 107 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 19 109 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 18 111 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 10:08 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 17 112 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 16 114 km Desná,,centrum JN 7016 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 15 115 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 14 116 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 13 120 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 12 123 km Kořenov,,odb. JN 7006 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 11 124 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 9 127 km Harrachov,,sklárna SM 7014 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 8 131 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 7 135 km Harrachov,,sklárna SM 7014 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 6 138 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 5 143 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 4 144 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 145 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 148 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 151 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 10:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,