DETAIL spoje: 670981 / 102

Základní informace:

Linka: 670981IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 32 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 7) AB  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 29 82 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30700 28 89 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. JN 1013  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 27 93 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 26 95 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  9:39  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 22 96 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 21 99 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 20 101 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 102 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 18 104 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 17 106 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 16 107 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 15 109 km Desná,,centrum JN 7016 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 14 110 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 13 111 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 12 115 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 11 118 km Kořenov,,odb. JN 7006 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 10 119 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 9 122 km Harrachov,,sklárna SM 7014 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 8 126 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 10:30 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 7 130 km Harrachov,,sklárna SM 7014 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 6 133 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 5 138 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 4 139 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 140 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 143 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 146 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 10:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 25.12.2018, 1.1.2019