DETAIL spoje: 670981 / 103

Základní informace:

Linka: 670981IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 4 6 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 5 7 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 6 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 7 15 km Harrachov,,sklárna SM 7014 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 8 18 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 14:55 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 9 22 km Harrachov,,sklárna SM 7014 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 10 25 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 11 26 km Kořenov,,odb. JN 7006 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 12 29 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 13 32 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 14 33 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 15 34 km Desná,,centrum JN 7016 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 16 36 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 17 37 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 15:27 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 18 39 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 41 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 20 42 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 21 44 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 22 47 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 26 49 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 11) JN 1001 15:50 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 27 50 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30700 28 56 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. JN 1013 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 29 62 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 32 145 km Praha,,Černý Most AB 17:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2018