DETAIL spoje: 670981 / 104

Základní informace:

Linka: 670981IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 33 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 7) AB 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 30 82 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 27 105 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 18:55 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 23 106 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, (stanoviště 3) JN 1001 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 22 109 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 21 111 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 112 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 19 114 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 18 116 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 19:17 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 17 117 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 16 119 km Desná,,centrum JN 7016 19:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 15 120 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 14 121 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 13 125 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 12 128 km Kořenov,,odb. JN 7006 19:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 11 129 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 9 132 km Harrachov,,sklárna SM 7014 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 8 136 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 7 140 km Harrachov,,sklárna SM 7014 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 6 143 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 5 148 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 4 149 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 150 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 153 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 156 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 20:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,