DETAIL spoje: 670981 / 4

Základní informace:

Linka: 670981IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 32 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 7) AB 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 29 82 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30700 28 89 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,hl.sil. JN 1013 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 27 94 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 26 96 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 19:09 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 22 97 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 21 100 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 20 102 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 103 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 18 105 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 17 107 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 19:34 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 16 108 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 15 110 km Desná,,centrum JN 7016 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 14 111 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 13 112 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 12 116 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 11 119 km Kořenov,,odb. JN 7006 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 10 120 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě SM 7013 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 5 124 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 4 125 km Rokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky SM 9107 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 126 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 129 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 132 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 20:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018