DETAIL spoje: 670993 / 1

Základní informace:

Linka: 670993IDOS
Název: Jilemnice-Vítkovice-Horní Mísečky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13302 1 0 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 0 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001  8:07  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 1 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 9001  8:15  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 4 2 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001  8:17  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 5 3 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  8:18  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 6 5 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023  8:23  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 902 7 6 km Benecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů SM 9023  8:25  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 8 8 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026  8:28  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 10 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026  8:31  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 10 11 km Vítkovice,,SEBA SM 9004  8:34  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 11 11 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004  8:35  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 12 11 km Vítkovice,,škola SM 9004  8:37  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 13 13 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004  8:39  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 14 14 km Vítkovice,,myslivna SM 9004  8:41  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 15 15 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004  8:43  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 16 18 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003  8:48  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39727 17 20 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003  8:55 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede od 26.12.2019 do 15.3.2020