DETAIL spoje: 670993 / 8

Základní informace:

Linka: 670993IDOS
Název: Jilemnice-Vítkovice-Horní Mísečky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39727 17 0 km Vítkovice,Horní Mísečky, SM 9003 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39726 16 2 km Vítkovice,Dolní Mísečky, SM 9003 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39720 15 5 km Vítkovice,,hotel Skála SM 9004 16:30 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39723 14 6 km Vítkovice,,myslivna SM 9004 16:32 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39719 13 7 km Vítkovice,,hotel Praha SM 9004 16:34 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39725 12 9 km Vítkovice,,škola SM 9004 16:36 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49913 11 9 km Vítkovice,,ObÚ SM 9004 16:38 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39724 10 9 km Vítkovice,,SEBA SM 9004 16:39 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13107 9 10 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,host. SM 9026 16:40 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13108 8 12 km Jestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna SM 9026 16:43 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 902 7 14 km Benecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů SM 9023 16:47 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 906 6 15 km Benecko,Dolní Štěpanice,u mostu SM 9023 16:49 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 5 17 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 16:52 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 4 18 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 16:55 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 3 19 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 9001 16:58 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 2 20 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 17:00 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 1 20 km Jilemnice,,Vejrychovsko SM 9001 17:02 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede od 26.12.2019 do 15.3.2020