DETAIL spoje: 671365 / 2

Základní informace:

Linka: 671365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32435 34 0 km Sobotka,,nám. JC 3049  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 33 2 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 32 2 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 31 3 km Libošovice,, JC 3048  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 30 5 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 29 6 km Libošovice,Dobšice, JC  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 28 8 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 27 9 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 26 12 km Žďár,Žehrov, MB  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 25 15 km Žďár,,u kostela MB  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 24 15 km Žďár,,Příhrazská MB  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 23 17 km Žďár,Doubrava, MB  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 22 17 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 21 19 km Svijany,,obec LI 3019  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 20 20 km Příšovice,,SDZ LI 3026  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 19 20 km Příšovice,,sídl. LI 3026  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 18 21 km Příšovice,,kovárna LI 3026  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 17 21 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 16 23 km Přepeře,, SM 3027  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 12 23 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 11 24 km Turnov,,chemička SM 3003  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37107 10 25 km Turnov,,ČSAD SM 3001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 2 27 km Turnov,,u masny SM 3001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 28 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001  5:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,