DETAIL spoje: 671365 / 5

Základní informace:

Linka: 671365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37107 10 2 km Turnov,,ČSAD SM 3001 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 11 3 km Turnov,,chemička SM 3003 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 12 3 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 14 4 km Přepeře,, SM 3027 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 15 5 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 16 6 km Příšovice,,kovárna LI 3026 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 17 6 km Příšovice,,sídl. LI 3026 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 18 7 km Příšovice,,SDZ LI 3026 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 19 8 km Svijany,,obec LI 3019 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 20 9 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 21 10 km Žďár,Doubrava, MB 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 22 11 km Žďár,,Příhrazská MB 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 23 12 km Žďár,,u kostela MB 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 24 14 km Žďár,Žehrov, MB 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 25 17 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 26 18 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 27 21 km Libošovice,Dobšice, JC 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 28 22 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 29 24 km Libošovice,, JC 3048 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 30 24 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 31 25 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 32 27 km Sobotka,,nám. JC 3049 15:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,