DETAIL spoje: 671365 / 7

Základní informace:

Linka: 671365IDOS
Název: Turnov-Žďár-Sobotka
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 3001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37107 10 2 km Turnov,,ČSAD SM 3001 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 11 3 km Turnov,,chemička SM 3003 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 12 3 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 14 4 km Přepeře,, SM 3027 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28936 15 5 km Příšovice,,Na Hořensku LI 3026 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28935 16 6 km Příšovice,,kovárna LI 3026 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 17 6 km Příšovice,,sídl. LI 3026 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 18 7 km Příšovice,,SDZ LI 3026 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 19 8 km Svijany,,obec LI 3019 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42447 20 9 km Žďár,Břehy,obecní úřad MB 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42448 21 10 km Žďár,Doubrava, MB 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42444 22 11 km Žďár,,Příhrazská MB 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42445 23 12 km Žďár,,u kostela MB 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42449 24 14 km Žďár,Žehrov, MB 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14793 25 17 km Kněžmost,Srbsko,odb. MB 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18365 26 18 km Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky JC 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18362 27 21 km Libošovice,Dobšice, JC 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18367 28 22 km Libošovice,Rytířova Lhota, JC 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 29 24 km Libošovice,, JC 3048 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 30 24 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 31 25 km Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. JC 3048 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 32 27 km Sobotka,,nám. JC 3049 18:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,