DETAIL spoje: 671391 / 102

Základní informace:

Linka: 671391IDOS
Název: Turnov-Hrubá Skála-Újezd p.Tr.-Libuň-Holín-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13218 39 0 km Jičín ,,žel.st. JC 5501  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 38 1 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 6) JC 5501  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 37 2 km Jičín ,,Komenského nám. JC 5501  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13203 36 2 km Jičín ,,Koněvova JC 5501  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9252 35 4 km Holín ,,Fabio JC 5501 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9253 34 4 km Holín ,,ObÚ JC 5501 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49423 33 6 km Holín ,Prachov ,Vyhnálov JC 5507 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9259 32 6 km Holín ,Prachov ,obec JC 5507 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9258 31 7 km Holín ,Prachov ,Český ráj JC 5507 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9260 30 8 km Holín ,Prachov ,Skalní město JC 5507 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9257 29 9 km Holín ,Pařezská Lhota ,penzion JC 5507 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18400 28 10 km Libuň ,Březka ,odb. JC 3046 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13462 27 10 km Libuň ,Březka ,Jinolické rybníky JC 3046 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13463 26 11 km Jinolice ,,Malá Jinolice JC 3046 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13461 25 12 km Jinolice ,, JC 3046 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 24 13 km Jinolice ,,žel.přejezd JC 3046 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 23 14 km Kněžnice ,, JC 3046 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 22 16 km Libuň ,,ObÚ JC 3045 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 21 19 km Újezd p.Tr. ,,hlavní silnice JC 3206 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49261 16 22 km Troskovice ,,Svitačka (stanoviště 1) SM 3011 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49351 15 23 km Troskovice ,, (stanoviště 1) SM 3011 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49182 14 25 km Hrubá Skála ,,Vidlák (stanoviště 1) SM 3041 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49183 13 27 km Hrubá Skála ,,Prašivec (stanoviště 1) SM 3041 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52239 12 28 km Hrubá Skála ,, (stanoviště 2) SM 3041 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49181 11 29 km Hrubá Skála ,,zámek (stanoviště 2) SM 3041 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10970 10 30 km Hrubá Skála ,,Na Stávku (stanoviště 1) SM 3041 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 9 33 km Vyskeř ,, (stanoviště 1) SM 3014 10:53 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52805 8 35 km Vyskeř ,Mladostov , (stanoviště 2) SM 3014 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13620 7 37 km Kacanovy ,,Kult.dům (stanoviště 2) SM 3039 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13619 6 37 km Kacanovy ,,Hotel Králíček (stanoviště 1) SM 3039 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 5 39 km Turnov ,,Kadeřavec (stanoviště 1) SM 3001 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 4 40 km Turnov ,Mašov , (stanoviště 1) SM 3001 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 3 40 km Turnov ,,žel.zast. (stanoviště 2) SM 3001 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 2 41 km Turnov ,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 43 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště Z) SM 3001 11:16 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- jede od 25.5.2024 do 29.9.2024