DETAIL spoje: 671391 / 103

Základní informace:

Linka: 671391IDOS
Název: Turnov-Hrubá Skála-Újezd p.Tr.-Libuň-Holín-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 0 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště Z) SM 3001 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 2 1 km Turnov ,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 3 2 km Turnov ,,žel.zast. (stanoviště 1) SM 3001 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 4 3 km Turnov ,Mašov , (stanoviště 2) SM 3001 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 5 3 km Turnov ,,Kadeřavec (stanoviště 2) SM 3001 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13619 6 5 km Kacanovy ,,Hotel Králíček (stanoviště 2) SM 3039 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13620 7 6 km Kacanovy ,,Kult.dům (stanoviště 1) SM 3039 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52805 8 7 km Vyskeř ,Mladostov , (stanoviště 1) SM 3014 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 9 10 km Vyskeř ,, (stanoviště 1) SM 3014 11:55 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10970 10 12 km Hrubá Skála ,,Na Stávku (stanoviště 1) SM 3041 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49181 11 14 km Hrubá Skála ,,zámek (stanoviště 1) SM 3041 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52239 12 14 km Hrubá Skála ,, (stanoviště 1) SM 3041 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49183 13 16 km Hrubá Skála ,,Prašivec (stanoviště 2) SM 3041 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49182 14 17 km Hrubá Skála ,,Vidlák (stanoviště 2) SM 3041 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49351 15 20 km Troskovice ,, (stanoviště 2) SM 3011 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49261 16 20 km Troskovice ,,Svitačka (stanoviště 2) SM 3011 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 21 23 km Újezd p.Tr. ,,hlavní silnice JC 3206 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 22 26 km Libuň ,,ObÚ JC 3045 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 23 28 km Kněžnice ,, JC 3046 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 24 30 km Jinolice ,,žel.přejezd JC 3046 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13461 25 31 km Jinolice ,, JC 3046 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13463 26 31 km Jinolice ,,Malá Jinolice JC 3046 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13462 27 32 km Libuň ,Březka ,Jinolické rybníky JC 3046 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18400 28 33 km Libuň ,Březka ,odb. JC 3046 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9257 29 34 km Holín ,Pařezská Lhota ,penzion JC 5507 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9260 30 35 km Holín ,Prachov ,Skalní město JC 5507 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9258 31 35 km Holín ,Prachov ,Český ráj JC 5507 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9259 32 36 km Holín ,Prachov ,obec JC 5507 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49423 33 37 km Holín ,Prachov ,Vyhnálov JC 5507 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9253 34 38 km Holín ,,ObÚ JC 5501 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9252 35 39 km Holín ,,Fabio JC 5501 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13203 36 40 km Jičín ,,Koněvova JC 5501 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 37 41 km Jičín ,,Komenského nám. JC 5501 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 38 42 km Jičín ,,aut.st. JC 5501 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 39 43 km Jičín ,,žel.st. JC 5501 13:02 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- jede od 25.5.2024 do 29.9.2024