DETAIL spoje: 671501 / 30

Základní informace:

Linka: 671501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 1 km Jičín,,žel.st. JC 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 2 km Jičín,,Vrchlického JC 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,lípy JC 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 3 km Jičín,Soudná, JC 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 4 km Jičín,Sedličky, JC 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 5 km Valdice,, JC 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 6 km Železnice,Těšín, JC 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 7 km Železnice,,škola JC 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 9 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, (stanoviště 1) SM 5105 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. (stanoviště 2) SM 5101 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. (stanoviště 1) SM 5101 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5101 22:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020