DETAIL spoje: 671501 / 50

Základní informace:

Linka: 671501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 1 km Jičín,,žel.st. JC 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 2 km Jičín,,Vrchlického JC 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,lípy JC 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 3 km Jičín,Soudná, JC 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 4 km Jičín,Sedličky, JC 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 5 km Valdice,, JC 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 6 km Železnice,Těšín, JC 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 7 km Železnice,,škola JC 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 9 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, (stanoviště 1) SM 5105 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. (stanoviště 2) SM 5101 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. (stanoviště 1) SM 5101 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 16:59 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 16 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 1) SM 5101 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 16 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 2) SM 5101 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 17 km Stružinec,,odb. (stanoviště 2) SM 5004 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 19 km Stružinec,Tuhaň,odb. (stanoviště 1) SM 5004 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 21 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 1) SM 5004 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 22 km Slaná,Hořensko, (stanoviště 2) SM 5005 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 23 km Slaná,, (stanoviště 1) SM 5005 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 24 km Slaná,Nedvězí, (stanoviště 2) SM 5005 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 25 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 1) SM 5005 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 26 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 1) SM 5005 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 28 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5001 17:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,