DETAIL spoje: 671780 / 101

Základní informace:

Linka: 671780IDOS
Název: Harrachov-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 1 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 2 1 km Harrachov,,centrum SM 7014 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 3 2 km Harrachov,,sklárna SM 7014 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 4 3 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 5 6 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 6 7 km Kořenov,,odb. JN 7006 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 7 9 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 8 13 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 9 15 km Desná,,centrum JN 7016 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 10 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 11 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 12 20 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 13 21 km Plavy,,křiž. JN 7007 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 14 24 km Držkov,,nám. JN 8015 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 15 27 km Loužnice,,pošta JN 8010 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 16 33 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 40 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 18 48 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001 17:12 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 19 65 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 20 76 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 21 77 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 10) MB 3101 17:47 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21392 22 78 km Mladá Boleslav,,U Sportu MB 3101 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21382 23 78 km Mladá Boleslav,,nám.Republiky MB 3101 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21374 24 79 km Mladá Boleslav,,Jičínská MB 3101 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 25 127 km Praha,,Černý Most AB 18:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2018