DETAIL spoje: 671780 / 102

Základní informace:

Linka: 671780IDOS
Název: Harrachov-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 25 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 5) AB 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21374 24 48 km Mladá Boleslav,,Jičínská MB 3101 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21382 23 49 km Mladá Boleslav,,nám.Republiky MB 3101 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21392 22 49 km Mladá Boleslav,,U Sportu MB 3101 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 21 50 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 10) MB 3101 10:58 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 20 51 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 19 62 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 18 79 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 11:37 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 87 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 16 94 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 15 100 km Loužnice,,pošta JN 8010 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 14 103 km Držkov,,nám. JN 8015 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 13 106 km Plavy,,křiž. JN 7007 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 12 107 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 11 110 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 10 111 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 9 112 km Desná,,centrum JN 7016 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 8 114 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 7 118 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 6 120 km Kořenov,,odb. JN 7006 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 5 121 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 4 124 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 3 125 km Harrachov,,sklárna SM 7014 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 2 126 km Harrachov,,centrum SM 7014 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 1 127 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 12:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2018