DETAIL spoje: 671963 / 17

Základní informace:

Linka: 671963IDOS
Název: Jilemnice-Horní Branná-Valteřice-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52045 2 0 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 3 1 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 4 2 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001 12:45 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 5 3 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13303 6 4 km Jilemnice,,Technolen SM 9001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 7 8 km Horní Branná,,pošta SM 9018 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9676 8 8 km Horní Branná,,kovárna SM 9018 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 9 9 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 10 11 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 12 13 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 14 km Vrchlabí,,aut.nádr. TU 9051 13:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,