DETAIL spoje: 671963 / 20

Základní informace:

Linka: 671963IDOS
Název: Jilemnice-Horní Branná-Valteřice-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40419 15 0 km Vrchlabí,,automobilka TU 9051 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 1 km Vrchlabí,,aut.nádr. TU 9051 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 12 2 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40438 11 3 km Vrchlabí,,Valteřická TU 9051 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 10 4 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 9 6 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9676 8 7 km Horní Branná,,kovárna SM 9018 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 7 7 km Horní Branná,,pošta SM 9018 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13303 6 11 km Jilemnice,,Technolen SM 9001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 5 12 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 4 13 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001 14:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,