DETAIL spoje: 671963 / 22

Základní informace:

Linka: 671963IDOS
Název: Jilemnice-Horní Branná-Valteřice-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. TU 9051 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 12 1 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40438 11 2 km Vrchlabí,,Valteřická TU 9051 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 10 3 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 9 5 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9676 8 6 km Horní Branná,,kovárna SM 9018 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 7 6 km Horní Branná,,pošta SM 9018 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13303 6 10 km Jilemnice,,Technolen SM 9001 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 5 11 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 4 12 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001 15:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,