DETAIL spoje: 671963 / 29

Základní informace:

Linka: 671963IDOS
Název: Jilemnice-Horní Branná-Valteřice-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 4 0 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 5 1 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13303 6 2 km Jilemnice,,Technolen SM 9001 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 7 6 km Horní Branná,,pošta SM 9018 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9676 8 6 km Horní Branná,,kovárna SM 9018 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 9 7 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 10 9 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 12 11 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 12 km Vrchlabí,,aut.nádr. TU 9051 19:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018