DETAIL spoje: 671963 / 8

Základní informace:

Linka: 671963IDOS
Název: Jilemnice-Horní Branná-Valteřice-Vrchlabí
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí,,aut.nádr. TU 9051  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40431 12 1 km Vrchlabí,,rozc.k nem. TU 9051  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40438 11 2 km Vrchlabí,,Valteřická TU 9051  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9679 10 3 km Horní Branná,Valteřice,u mostu SM 9018  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 9 5 km Horní Branná,Valteřice, SM 9018  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9676 8 6 km Horní Branná,,kovárna SM 9018  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9677 7 6 km Horní Branná,,pošta SM 9018  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13303 6 10 km Jilemnice,,Technolen SM 9001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 5 11 km Jilemnice,,pod žel.st. SM 9001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 4 12 km Jilemnice,,aut.nádr. SM 9001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 2 13 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 1 14 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001  7:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,