DETAIL spoje: 675301 / 1

Základní informace:

Linka: 675301IDOS
Název: MHD Turnov: Terminál u žel.st.-Mašov-Pelešany-Terminál u žel.st.-Přepeře
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 1 km Turnov,,u masny SM 3001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 4 2 km Turnov,,Sobotecká SM 3001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 6 2 km Turnov,,žel.zast. SM 3001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37140 7 2 km Turnov,Mašov,odb. SM 3001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37139 8 3 km Turnov,Mašov,náves SM 3001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62823 9 4 km Turnov,Mašov,u lomu SM 3001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37138 10 4 km Turnov,Mašov,k Hlavatici SM 3001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37143 11 4 km Turnov,Pelešany, SM 3001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37144 12 5 km Turnov,Pelešany,rovinka SM 3001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 13 6 km Turnov,,Kyselovsko SM 3001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 14 6 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 15 7 km Turnov,,Výšinka SM 3001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 16 8 km Turnov,,u masny SM 3001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 18 8 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 19 9 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  5:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,