DETAIL spoje: 675301 / 2

Základní informace:

Linka: 675301IDOS
Název: MHD Turnov: Terminál u žel.st.-Mašov-Pelešany-Terminál u žel.st.-Přepeře
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 19 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 18 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 16 1 km Turnov,,u masny SM 3001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 15 2 km Turnov,,Výšinka SM 3001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 14 3 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 13 3 km Turnov,,Kyselovsko SM 3001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37144 12 4 km Turnov,Pelešany,rovinka SM 3001  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37143 11 5 km Turnov,Pelešany, SM 3001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37138 10 5 km Turnov,Mašov,k Hlavatici SM 3001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37139 8 6 km Turnov,Mašov,náves SM 3001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37140 7 6 km Turnov,Mašov,odb. SM 3001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 6 7 km Turnov,,žel.zast. SM 3001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 5 7 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 8 km Turnov,,u masny SM 3001  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 9 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 10 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  7:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,