DETAIL spoje: 675301 / 9

Základní informace:

Linka: 675301IDOS
Název: MHD Turnov: Terminál u žel.st.-Mašov-Pelešany-Terminál u žel.st.-Přepeře
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 2 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 2 km Turnov,,u masny SM 3001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 4 2 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 6 3 km Turnov,,žel.zast. SM 3001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37140 7 3 km Turnov,Mašov,odb. SM 3001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37139 8 4 km Turnov,Mašov,náves SM 3001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62823 9 4 km Turnov,Mašov,u lomu SM 3001 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37138 10 5 km Turnov,Mašov,k Hlavatici SM 3001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37143 11 5 km Turnov,Pelešany, SM 3001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37144 12 6 km Turnov,Pelešany,rovinka SM 3001 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37145 13 6 km Turnov,,Kyselovsko SM 3001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 14 7 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 15 8 km Turnov,,Výšinka SM 3001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 16 9 km Turnov,,u masny SM 3001 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 18 9 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 19 11 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37107 20 12 km Turnov,,ČSAD SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 21 12 km Turnov,,chemička SM 3003 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 22 13 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 23 13 km Přepeře,, SM 3027 15:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,