DETAIL spoje: 675302 / 19

Základní informace:

Linka: 675302IDOS
Název: MHD Turnov: Ohrazenice-Maškova zahrada-u Karla IV.-Nemocnice-Výšinka-Ohrazenice
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47532 1 0 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 2 1 km Ohrazenice,,náves SM 3001 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 3 2 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 4 2 km Ohrazenice,,školka SM 3001 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 5 2 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 6 3 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 7 3 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 13:58 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 8 5 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 9 5 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 10 5 km Turnov,,u masny SM 3001 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 12 6 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 13 6 km Turnov,,Husova SM 3001 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 14 7 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 15 7 km Turnov,,Husova SM 3001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 16 8 km Turnov,,nemocnice SM 3001 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 17 9 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37112 18 9 km Turnov,,lékárna SM 3001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 19 10 km Turnov,,Výšinka SM 3001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49235 20 10 km Turnov,,Granátová SM 3001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 21 10 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 22 11 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 24 13 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 14:28 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 25 14 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 26 14 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 27 14 km Ohrazenice,,školka SM 3001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 28 15 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 29 16 km Ohrazenice,,náves SM 3001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 30 16 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 14:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,