DETAIL spoje: 675322 / 17

Základní informace:

Linka: 675322IDOS
Název: MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice-Turnov-Ohrazenice-Přepeře
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 1 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 3001 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 1 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 3 4 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 4 5 km Ohrazenice,,náves SM 3001 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 5 6 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 6 6 km Ohrazenice,,školka SM 3001 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 7 6 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 8 7 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 7 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 10 9 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 11 10 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 12 10 km Turnov,,u masny SM 3001 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 13 11 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 14 11 km Turnov,,Husova SM 3001 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 15 12 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 16 12 km Turnov,,Husova SM 3001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 17 13 km Turnov,,nemocnice SM 3001 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 18 14 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37112 19 14 km Turnov,,lékárna SM 3001 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 20 15 km Turnov,,Výšinka SM 3001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49235 21 15 km Turnov,,Granátová SM 3001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 22 15 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 23 16 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 18 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 26 18 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 27 19 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 28 19 km Ohrazenice,,školka SM 3001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 29 19 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 30 20 km Ohrazenice,,náves SM 3001 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 31 21 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 32 22 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 33 23 km Přepeře,,u hřiště SM 3027 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 34 23 km Přepeře,, SM 3027 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 35 24 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 36 24 km Turnov,,chemička SM 3003 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 41 27 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 13:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2019, 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020