DETAIL spoje: 675322 / 21

Základní informace:

Linka: 675322IDOS
Název: MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice-Turnov-Ohrazenice-Přepeře
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47532 3 0 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 4 1 km Ohrazenice,,náves SM 3001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 5 2 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 6 2 km Ohrazenice,,školka SM 3001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 7 2 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 8 3 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 3 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 10 5 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 11 6 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 12 6 km Turnov,,u masny SM 3001 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 13 7 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 14 7 km Turnov,,Husova SM 3001 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 15 8 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 16 8 km Turnov,,Husova SM 3001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 17 9 km Turnov,,nemocnice SM 3001 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 18 10 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37112 19 10 km Turnov,,lékárna SM 3001 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 20 11 km Turnov,,Výšinka SM 3001 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49235 21 11 km Turnov,,Granátová SM 3001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 22 11 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 23 12 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 14 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 26 14 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 27 15 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 28 15 km Ohrazenice,,školka SM 3001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 29 15 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 30 16 km Ohrazenice,,náves SM 3001 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 31 17 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 32 18 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 33 19 km Přepeře,,u hřiště SM 3027 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 34 19 km Přepeře,, SM 3027 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 35 20 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 36 20 km Turnov,,chemička SM 3003 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 41 23 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 15:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2019, 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020