DETAIL spoje: 675322 / 27

Základní informace:

Linka: 675322IDOS
Název: MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st.-Ohrazenice-Turnov-Ohrazenice-Přepeře
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 9 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 10 2 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 11 3 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 12 3 km Turnov,,u masny SM 3001 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 13 4 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 14 4 km Turnov,,Husova SM 3001 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37124 15 5 km Turnov,,u Karla IV. SM 3001 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37115 16 5 km Turnov,,Husova SM 3001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 17 6 km Turnov,,nemocnice SM 3001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47817 18 7 km Turnov,,Mariánský hřbitov SM 3001 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37112 19 7 km Turnov,,lékárna SM 3001 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37127 20 8 km Turnov,,Výšinka SM 3001 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49235 21 8 km Turnov,,Granátová SM 3001 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49131 22 8 km Turnov,,Sobotecká SM 3001 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 23 9 km Turnov,,Maškova zahrada SM 3001 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 11 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 26 11 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 27 12 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24532 28 12 km Ohrazenice,,školka SM 3001 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 29 12 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 30 13 km Ohrazenice,,náves SM 3001 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 31 14 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28652 32 15 km Přepeře,,Nad potůčkem SM 3027 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 33 16 km Přepeře,,u hřiště SM 3027 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28651 34 16 km Přepeře,, SM 3027 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28654 35 17 km Přepeře,,Sklostroj SM 3003 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37128 36 17 km Turnov,,chemička SM 3003 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47532 41 20 km Ohrazenice,,Pyrám SM 3001 18:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2019, 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020