DETAIL spoje: 000689 / 1

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 3 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 11 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 13 km Chrastava,,sídl. LI 0201  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 14 km Chrastava,,Koruna LI 0201  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 14 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 15 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 12 17 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 13 18 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 14 19 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 15 21 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 16 22 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 17 23 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 18 23 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 19 24 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 25 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 21 26 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 22 27 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 29 28 km Chotyně,,u mostu LI 0102  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 30 29 km Chotyně,,statek LI 0102  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 31 29 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 32 31 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 33 32 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52822 34 34 km Hrádek n.Nisou,,CLO LI 0101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52826 35 34 km Porajów,,CLO 6054 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58675 36 37 km Porajów,, 6054  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 37 38 km Sieniawka,,Szpital 6055  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58670 38 39 km Sieniawka,, 6055  7:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018