DETAIL spoje: 000689 / 106

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58670 41 0 km Sieniawka,, 6055 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 40 1 km Sieniawka,,Szpital 6055 20:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58675 39 2 km Porajów,, 6054 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 38 3 km Sieniawka,,Szpital 6055 20:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58670 37 4 km Sieniawka,, 6055 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66975 36 6 km Sieniawka,,CLO Kopaczów | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66974 35 6 km Hrádek n.Nisou,,CLO I/35 LI 0101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 34 9 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 33 11 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 20:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 32 11 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 31 12 km Chotyně,,statek LI 0102 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 30 13 km Chotyně,,u mostu LI 0102 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 22 13 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 21 14 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 16 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 19 17 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 18 17 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 17 18 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 16 19 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 15 20 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 32 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 33 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 34 km Chrastava,,Koruna LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 34 km Chrastava,,sídl. LI 0201 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 36 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 6 42 km Liberec,,nádraží LI 0001 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 44 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 4 45 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 3 45 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 46 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 47 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 24.12.2020 do 1.1.2021, od 2.4.2021 do 4.4.2021, 1.5.2021, 8.5.2021, od 4.7.2021 do 5.7.2021