DETAIL spoje: 000689 / 2

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58670 41 0 km Sieniawka,, 6055  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 40 1 km Sieniawka,,Szpital 6055  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58675 39 2 km Porajów,, 6054  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 38 3 km Sieniawka,,Szpital 6055  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58670 37 4 km Sieniawka,, 6055  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66975 36 6 km Sieniawka,,CLO Kopaczów | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66974 35 6 km Hrádek n.Nisou,,CLO I/35 LI 0101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 34 9 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101  4:38  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 33 11 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 32 11 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 31 12 km Chotyně,,statek LI 0102  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 30 13 km Chotyně,,u mostu LI 0102  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66896 29 14 km Hrádek n.Nisou,Dolní Suchá,U řeky LI 0102  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10563 28 14 km Hrádek n.Nisou,Dolní Suchá,host. LI 0102  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1369 27 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,u jezu LI 0102  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1370 26 16 km Bílý Kostel n.Nisou,,u viaduktu LI 0202  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56508 25 17 km Bílý Kostel n.Nisou,,žel.zast. LI 0202  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1368 24 18 km Bílý Kostel n.Nisou,,škola LI 0202  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1366 23 18 km Bílý Kostel n.Nisou,,křiž. LI 0202  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 23 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 24 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 25 km Chrastava,,Koruna LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 25 km Chrastava,,sídl. LI 0201  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 27 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 6 33 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 35 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 4 36 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 3 36 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 37 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 38 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020