DETAIL spoje: 000689 / 2

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58670 38 0 km Sieniawka,, 6055  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 37 1 km Sieniawka,,Szpital 6055  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58675 36 2 km Porajów,, 6054  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52826 35 4 km Porajów,,CLO 6054 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52822 34 4 km Hrádek n.Nisou,,CLO LI 0101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 33 7 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101  4:43  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 32 9 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 31 9 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 30 10 km Chotyně,,statek LI 0102  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 29 11 km Chotyně,,u mostu LI 0102  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10563 28 12 km Hrádek n.Nisou,Dolní Suchá,host. LI 0102  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1369 27 13 km Bílý Kostel n.Nisou,,u jezu LI 0102  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1370 26 14 km Bílý Kostel n.Nisou,,u viaduktu LI 0202  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56508 25 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,žel.zast. LI 0202  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1368 24 16 km Bílý Kostel n.Nisou,,škola LI 0202  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1366 23 16 km Bílý Kostel n.Nisou,,křiž. LI 0202  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 21 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 22 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 23 km Chrastava,,Koruna LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 23 km Chrastava,,sídl. LI 0201  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 25 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 6 31 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 33 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 4 34 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 3 35 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 35 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 36 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019