DETAIL spoje: 000689 / 3

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 3 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 11 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 13 km Chrastava,,sídl. LI 0201 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 14 km Chrastava,,Koruna LI 0201 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 14 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 15 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1366 23 20 km Bílý Kostel n.Nisou,,křiž. LI 0202 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1368 24 20 km Bílý Kostel n.Nisou,,škola LI 0202 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56508 25 21 km Bílý Kostel n.Nisou,,žel.zast. LI 0202 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1370 26 22 km Bílý Kostel n.Nisou,,u viaduktu LI 0202 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1369 27 23 km Bílý Kostel n.Nisou,,u jezu LI 0102 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10563 28 24 km Hrádek n.Nisou,Dolní Suchá,host. LI 0102 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 29 25 km Chotyně,,u mostu LI 0102 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 30 26 km Chotyně,,statek LI 0102 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 31 27 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 32 28 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 33 29 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52822 34 32 km Hrádek n.Nisou,,CLO LI 0101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52826 35 32 km Porajów,,CLO 6054 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58675 36 34 km Porajów,, 6054 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 37 35 km Sieniawka,,Szpital 6055 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58670 38 36 km Sieniawka,, 6055 15:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018