DETAIL spoje: 000689 / 4

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 10555 33 0 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 32 2 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 31 2 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 30 3 km Chotyně,,statek LI 0102 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 29 4 km Chotyně,,u mostu LI 0102 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 22 4 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 21 5 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 19 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 18 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 17 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 16 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 15 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 14 13 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 13 14 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 12 15 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 17 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 18 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 19 km Chrastava,,Koruna LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 19 km Chrastava,,sídl. LI 0201 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 21 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 29 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 4 30 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 3 31 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 31 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 32 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 13:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019