DETAIL spoje: 000689 / 5

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 3 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 4 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 6 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 11 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 13 km Chrastava,,sídl. LI 0201 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 14 km Chrastava,,Koruna LI 0201 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 14 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 15 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 15 28 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 16 29 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 17 30 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 18 30 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 19 31 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 32 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 21 33 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 23:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 22 34 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 30 35 km Chotyně,,u mostu LI 0102 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 31 36 km Chotyně,,statek LI 0102 23:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 32 36 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 33 38 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 23:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 34 39 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66974 35 42 km Hrádek n.Nisou,,CLO I/35 LI 0101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66975 36 42 km Sieniawka,,CLO Kopaczów | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58670 37 44 km Sieniawka,, 6055 23:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 38 45 km Sieniawka,,Szpital 6055 23:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58675 39 46 km Porajów,, 6054 23:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 40 47 km Sieniawka,,Szpital 6055 23:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58670 41 48 km Sieniawka,, 6055 23:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020