DETAIL spoje: 000689 / 6

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58670 40 0 km Sieniawka,, 6055 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 39 1 km Sieniawka,,Szpital 6055 20:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58675 38 2 km Porajów,, 6054 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 37 3 km Sieniawka,,Szpital 6055 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58670 36 4 km Sieniawka,, 6055 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66975 35 6 km Sieniawka,,CLO Kopaczów | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66974 34 6 km Hrádek n.Nisou,,CLO I/35 LI | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 33 9 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 20:38 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 32 11 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 31 11 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 30 12 km Chotyně,,statek LI 0102 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 29 13 km Chotyně,,u mostu LI 0102 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 22 13 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 21 14 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 20:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 16 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 19 17 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 18 17 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 17 18 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 16 19 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 15 20 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 14 22 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 13 23 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 12 24 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 26 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 27 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 28 km Chrastava,,Koruna LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 28 km Chrastava,,sídl. LI 0201 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 30 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 6 36 km Liberec,,nádraží LI 0001 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 38 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 4 39 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 3 40 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 40 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 41 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019