DETAIL spoje: 000689 / 6

Základní informace:

Linka: 000689IDOS
Název: Liberec- Chrastava- Václavice- Hrádek n.Nisou- Sieniawka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58670 38 0 km Sieniawka,, 6055 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58669 37 1 km Sieniawka,,Szpital 6055 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58675 36 2 km Porajów,, 6054 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52826 35 4 km Porajów,,CLO 6054 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52822 34 4 km Hrádek n.Nisou,,CLO LI 0101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 33 7 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 20:38 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 32 9 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 31 9 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 30 10 km Chotyně,,statek LI 0102 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 29 11 km Chotyně,,u mostu LI 0102 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 22 11 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 21 12 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 20:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 14 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 19 15 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 18 15 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 17 16 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 16 17 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 15 18 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 14 20 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 13 21 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 12 22 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 11 24 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 10 25 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 9 26 km Chrastava,,Koruna LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 8 26 km Chrastava,,sídl. LI 0201 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 7 28 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 6 34 km Liberec,,nádraží LI 0001 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 5 36 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 4 37 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 38 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 39 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 21:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018