DETAIL spoje: 690405 / 126

Základní informace:

Linka: 690405IDOS
Název: 405 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Jilemnice - Jičín - Mladá Boleslav/Poděbrady - Praha
Dopravce: KAD BUS spol. s r.o.
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 39 0 km Praha ,,Černý Most (stanoviště 2) AB 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 38 52 km Mladá Boleslav ,,aut.st. (stanoviště 12) MB 3101 20:32 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 37 75 km Sobotka ,,nám. JC 3049 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 30 88 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 7) JC 5501 21:13 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 105 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 4) JC 5530 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 28 111 km Horka u St.Paky ,,aut.st. SM 9027 21:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 27 114 km Studenec ,,pošta SM 9008 21:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 26 115 km Studenec ,,u Trojice SM 9008 21:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 25 116 km Studenec ,,Na špici SM 9008 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33777 24 117 km Studenec ,Rovnáčov , SM 9008 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20518 23 118 km Martinice v Krk. ,,Kult.dům SM 9013 21:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13302 22 121 km Jilemnice ,,Vejrychovsko SM 9001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13301 21 121 km Jilemnice ,,pod žel.st. SM 9001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 20 122 km Jilemnice ,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 21:57 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 19 123 km Jilemnice ,Hrabačov ,křiž. SM 9001 22:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 18 127 km Horní Branná ,Valteřice , SM 9018 22:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 132 km Vrchlabí ,,pivovar TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 132 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051 22:13 IDOS

Časové omezení spoje:

  6  - jede v sobotu

- jede také 29.3.2024, 31.3.2024, 5.7.2024, 27.10.2024