DETAIL spoje: 690405 / 4

Základní informace:

Linka: 690405IDOS
Název: 405 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí -Nová Paka
Dopravce: KAD,spol. s r.o. Krkonošská automobilová doprava Vrchlabí
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23585 27 0 km Nová Paka,,aut.st. (stanoviště 4) JC  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39394 26 4 km Vidochov,,hlavní silnice JC  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 25 6 km Horka u St.Paky,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 24 8 km Studenec,,pošta SM 9008  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 23 9 km Studenec,,u Trojice SM 9008  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 22 10 km Studenec,,Na špici SM 9008  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 21 12 km Studenec,Zálesní Lhota,křiž. SM 9008  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 20 16 km Dolní Branná,,pošta TU 9053  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 20 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 20 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 2) TU 9051  7:33  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40426 11 21 km Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka TU 9051  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55317 10 23 km Vrchlabí,,Horská TU 9051  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55316 9 24 km Vrchlabí,,odb.Strážné TU 9051  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55315 8 25 km Vrchlabí,,Bubákov TU 9051  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40439 7 26 km Vrchlabí,,Herlíkovice TU 9051  7:46 IDOS
34869 6 29 km Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka TU  7:49 IDOS
34865 5 30 km Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka TU  7:51 IDOS
34867 4 32 km Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn TU  7:53 IDOS
34866 3 34 km Špindlerův Mlýn,Labská, TU  7:55 IDOS
58340 2 35 km Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál TU  7:57 IDOS
34864 1 36 km Špindlerův Mlýn,,aut.st. TU  8:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 23.12.2021 do 31.12.2021, od 1.7.2022 do 31.8.2022