DETAIL spoje: 690405 / 505

Základní informace:

Linka: 690405IDOS
Název: 405 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Jilemnice - Jičín - Mladá Boleslav/Poděbrady - Praha
Dopravce: KAD BUS spol. s r.o.
Vápenická 475, 543 01 Vrchlabí

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40418 14 0 km Vrchlabí ,,aut.st. (stanoviště 1) TU 9051 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 15 0 km Vrchlabí ,,pivovar TU 9051 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6429 16 4 km Dolní Branná ,,pošta TU 9053 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33780 17 8 km Studenec ,Zálesní Lhota ,křiž. SM 9008 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33771 25 9 km Studenec ,,Na špici SM 9008 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33776 26 10 km Studenec ,,u Trojice SM 9008 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33773 27 11 km Studenec ,,pošta SM 9008 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9421 28 14 km Horka u St.Paky ,,aut.st. (stanoviště 2) SM 9027 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23585 29 20 km Nová Paka ,,aut.st. (stanoviště 1) JC 5530 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 30 37 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 13) JC 5501 15:50 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13209 31 38 km Jičín ,Nové Město ,Lidické nám. JC 5501 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13227 32 45 km Jičíněves ,,hostinec JC | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15294 33 52 km Kopidlno ,,nám. JC 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3358 34 55 km Budčeves ,, JC 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31399 35 70 km Senice ,, NB 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27137 36 79 km Poděbrady ,,žel.st. (stanoviště 3) NB 16:32 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 39 125 km Praha ,,Černý Most AB 17:15 IDOS

Časové omezení spoje:

  5  - jede v pátek

- jede také 28.3.2024
nejede 29.3.2024, od 14.4.2024 do 1.9.2024